Detektywi na tropie historii

7 Listopada 2018

Odzyskanie przez Polskę Niepodległości w wyjątkowy sposób świętowali uczniowie gimnazjum Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Bochni. Przedstawiciele klasy 3a reprezentowali szkołę w grze terenowej „Detektywi na tropie historii’ oraz teleturnieju „Wolna i Niepodległa Nasza Ojczyzna” zorganizowanych 7 listopada 2018 r. przez Publiczną Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Kazimierza Brodzińskiego w Bochni. Przemierzając miasto, nasi uczniowie wykazali się umiejętnością szybkiego rozwiązywania zagadek historyczno-logicznych, spotkali też ciekawe postacie, które przekazywały im instrukcje do dalszej gry. W rezultacie zmagań najlepsi okazali się uczniowie naszej szkoły, którzy wraz z uczniami PSP nr 1 w Bochni, zdobyli I miejsce. 

TOP